Biokominek wolnostojący Biomo Cube

Najwyższe
bezpieczeństwo

System automatycznego
nadzorowania pracy urządzenia
Biomo Cube

Bez
instalacji kominowej

Zaawansowana i bezpieczna konstrukcja
pozwala na stosowanie bez montażu
specjalistycznej instalacji

Automatyczne, bezpieczne tankowanie

W pełni automatyczny,
opatentowany, bezprzelewowy
system tankowania

Swoboda korzystania
i automatyczna obsługa

Zaawansowana technologia w minimalistycznej formie

Biomo Cube to automatycznie tankowany biokominek na bioetanol. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie łatwość i szybkość aranżacji bez potrzeby przebudowy wnętrza. Dzięki wolnostojącej konstrukcji możesz ustawić Cube w dowolnym miejscu i cieszyć się ogniem bez przeprowadzania kosztownej zabudowy. W dowolnej chwili możesz przenieść go w inne miejsce, ponieważ Biomo Cube w wersji autonomicznej z modułem Peltiera jest urządzeniem, które może pracować bez zasilania zewnętrznego.
Cube wykonany jest z wysokiej jakości granitu lub z polerowanej stali nierdzewnej, zaś jego minimalistyczny design w formie sześciennej doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Gwarancja bezpieczeństwa
w codziennym użytkowaniu

Bezpieczne biokominki Biomo

Wszystkie biokominki Biomo oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym elektronicznym systemom bezpieczeństwa, obejmującym kontrolę napełnienia zbiornika i paleniska, stały monitoring temperatury paleniska i wnętrza, jak również czujnik gazów (oparów bioetanolu, CO i CO2).
Wolnostojący model Cube jest dodatkowo wyposażony w czujniki wstrząsowe i uderzeniowe, wyłączające urządzenie w przypadku jego przypadkowego potrącenia, przechylenia czy przewrócenia.

Ekologiczny biokominek
w Twoim domu

Biokominki przyjazne środowisku

Biokominek Biomo Cube spala bioetanol i podczas pracy emituje tylko parę wodną i dwutlenek węgla. Dzięki temu nie wymaga specjalnej instalacji wentylacyjnej ani kominowej, nie obejmują go też wprowadzane sukcesywnie ograniczenia prawno-ekologiczne. Wykorzystanie jako paliwa bioetanolu sprawia, że kominek nie pozostawia zanieczyszczeń w postaci pyłów zawieszonych, ani nie generuje śladu węglowego, jak tradycyjne kominki.
Jednocześnie nowoczesna elektronika sterująca zapewnia bardzo niskie zużycie energii elektrycznej w trakcie czuwania, a moduł autonomii pozwala na pracę w ogóle bez zasilania zewnętrznego.

Maksymalna wygoda
i łatwość obsługi

Biokominek łatwy w obsłudze

Biokominek Biomo Cube może być zdalnie sterowany za pomocą pilota lub specjalnej, autorskiej aplikacji Biomo Control na smartfony z systemami iOS i Android. Można z ich użyciem m.in. uruchamiać i wygaszać kominek, jak również regulować wysokość płomienia.
Bardzo cicha praca urządzenia pozwala w pełni cieszyć się nim w spokojne wieczory, których Biomo Cube nie zakłóci.
Biokominek Biomo Cube, tak jak pozostałe kominki Biomo, jest wyposażony we wbudowany system automatycznego tankowania, niewymagający zewnętrznej pompy.

Pobierz instrukcję

Biokominek Biomo Cube

Zaaranżuj przestrzeń tak, jak tylko tego chcesz!

Opatentowana
autorska technologia

Technologia chroniona
zgłoszeniami patentowymi

Nasze urządzenia wykorzystują nowatorskie, dotąd niestosowane rozwiązania, które są chronione zgłoszeniami patentowymi. Domeną naszych produktów jest unikalny design, tworzony przy współpracy z najlepszymi projektantami. Dlatego nasze biokominki zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego w celu ochrony patentowej oraz zastrzeżenia wzoru użytkowego.

Więcej o technologii

Obsługa biokominka
przez aplikację

Inteligentne i bezpieczne rozwiązanie

Biokominki Biomo Cube mogą być obsługiwane za pomocą pilota do zdalnego zarządzania, ale także przez specjalną aplikację Biomo Control. Zapewnia ona pełną kontrolę nad działaniem biokominka oraz bezpieczeństwo; aplikacja może zostać sparowana z biokominkiem Biomo Cube wyłącznie przez zeskanowanie umieszczonego na zakupionym egzemplarzu biokominka unikatowego kodu QR. Niemożliwe jest więc „przejęcie” kontroli nad jego działaniem przez osoby postronne, niemające fizycznego dostępu do urządzenia. Aplikacja jest dostępna na smartfony z systemami iOS (Apple) oraz Android.