Biokominek do zabudowy Biomo Slim

Najwyższe
bezpieczeństwo użytkowania

System automatycznego
nadzorowania pracy urządzenia
Biomo Slim

Bez
instalacji kominowej

Zaawansowana i bezpieczna konstrukcja
pozwala na stosowanie bez montażu
specjalistycznej instalacji

Automatyczne, bezpieczne tankowanie

W pełni automatyczny,
opatentowany, bezprzelewowy
system tankowania

Biomo Slim
– nowoczesna alternatywa

Nowy ogień dla tradycyjnego kominka

Biokominek Biomo Slim to inteligentny automatycznie tankowany wkład na bioetanol, który tchnie nowe życie w twój stary kominek na drewno. Biomo Slim pozwala zastąpić stary wkład bez zmiany zabudowy, a w tradycyjnych kominkach bez wkładu, może on w prosty sposób zostać wbudowany w miejsce paleniska.
Jednocześnie, dzięki brakowi szczególnych wymagań dotyczących stopnia izolacji cieplnej zabudowy czy wentylacji, Biomo Slim stwarza nieporównanie szersze możliwości niestandardowej zabudowy w domach i mieszkaniach, gdzie zastosowanie tradycyjnego kominka jest niemożliwe.

Gwarancja bezpieczeństwa
w codziennym użytkowaniu

Bezpieczne biokominki Biomo

Wszystkie biokominki Biomo oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym elektronicznym systemom bezpieczeństwa, obejmującym kontrolę napełnienia zbiornika i paleniska, stały monitoring temperatury paleniska i wnętrza, jak również czujnik gazów (oparów bioetanolu, CO i CO2).
Wewnętrzny czujnik poziomowania Biomo Slim sprzężony z aplikacją sterującą, ułatwia instalację systemu w zabudowie.

Ekologiczny biokominek
w Twoim domu

Biokominki przyjazne środowisku

Biokominek Biomo Slim podczas pracy spala bioetanol i emituje tylko parę wodną i dwutlenek węgla. Dzięki temu nie wymaga specjalnej instalacji wentylacyjnej ani kominowej, nie obejmują go też wprowadzane sukcesywnie ograniczenia prawno-ekologiczne. Wykorzystanie jako paliwa bioetanolu sprawia, że kominek nie pozostawia zanieczyszczeń w postaci pyłów zawieszonych, ani nie generuje śladu węglowego, jak tradycyjne kominki.
Jednocześnie nowoczesna elektronika sterująca zapewnia bardzo niskie zużycie energii elektrycznej w trakcie czuwania, a moduł autonomii pozwala na pracę w ogóle bez zasilania zewnętrznego.

Maksymalna wygoda
i łatwość obsługi

Biokominek łatwy w obsłudze

Biokominek Biomo Slim może być zdalnie sterowany za pomocą pilota lub specjalnej, autorskiej aplikacji Biomo Control na smartfony z systemami iOS i Android. Można z ich użyciem m.in. uruchamiać i wygaszać kominek, jak również regulować wysokość płomienia.
Bardzo cicha praca urządzenia pozwala w pełni cieszyć się nim w spokojne wieczory, których Biomo Slim nie zakłóci.
Biokominek Biomo Slim, tak jak pozostałe kominki Biomo, jest wyposażony we wbudowany system automatycznego tankowania, niewymagający zewnętrznej pompy.

Pobierz instrukcję

Biokominek Biomo Slim

Inteligentna alternatywa dla tradycyjnych kominków do zabudowy

Opatentowana
autorska technologia

Technologia chroniona
zgłoszeniami patentowymi

Nasze urządzenia wykorzystują nowatorskie, dotąd niestosowane rozwiązania, które są chronione zgłoszeniami patentowymi. Domeną naszych produktów jest unikalny design, tworzony przy współpracy z najlepszymi projektantami. Dlatego nasze biokominki zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego w celu ochrony patentowej oraz zastrzeżenia wzoru użytkowego.

Więcej o technologii

Obsługa biokominka
przez aplikację

Inteligentne i bezpieczne rozwiązanie

Biokominki Biomo Slim mogą być obsługiwane za pomocą pilota do zdalnego zarządzania, ale także przez specjalną aplikację Biomo Control. Zapewnia ona pełną kontrolę nad działaniem biokominka oraz bezpieczeństwo; aplikacja może zostać sparowana z biokominkiem Biomo Slim wyłącznie przez zeskanowanie umieszczonego na zakupionym egzemplarzu biokominka unikatowego kodu QR. Niemożliwe jest więc „przejęcie” kontroli nad jego działaniem przez osoby postronne, niemające fizycznego dostępu do urządzenia. Aplikacja jest dostępna na smartfony z systemami iOS (Apple) oraz Android.